Velkoobchod s malými dárkovými sáčky
0 mini-cart
 0,00

Žádné produkty v košíku.

menu

Kategorie

Jsou moje osobní údaje v bezpečí?

Používáme nejmodernější technické a bezpečnostní prvky, abychom zabránili neautorizovanému a nezákonnému přístupu  a případné náhodné ztrátě nebo zničení vašich osobních údajů.Když shromažďujeme vaše údaje přes naši stránku, ukládáme vaše osobní údaje na bezpečném serveru. Používáme firewall. Při elektronickém sběru údajů o vaší kreditní kartě  používáme kódování Secure Socket Layer (SSL). A ačkoli nikdo nemůže zajistit 100% bezpečnost, u nás by bylo velmi těžké nabourat neo odkódovat vaše osobní údaje. Vřele vám doporučujeme neposkytovat úplné údaje o vaší kreditní nebo debetní kartě v nešifrované elektronické komunikaci. Pracujeme zároveň s fyzickou, elektronickou i procedurální ochranou, které využíváme při sírání, uchovávání a předávání vašich údajů. Naše bezpečnostní postupy vyžadují, abychom po vás čas od času vyžadovali důkaz o vaší identitě, než vám předáme osobní údaje. Máte povinnost je chránit své heslo a svůj počítač před neautorizovaným přístupem.

Mohu si zásilku nechat doručit na jinou adresu?

Všechny naše objednávky je možné odeslat na jakoukoliv konkrétní adresu. Nastavení dodací adresy probíhá při druhém kroku objednávky, kde zadáte jinou adresu nebo dokonce jinou zemi dodání, než je fakturační.

Mohu svou zásilku sledovat?

Budeme vás emailem informovat o přesném sledování vaší zásilky. Zásilku ovšem není bohužel možné sledovat, pokud byla poslána poštou jako běžný balík.

Kdy mohu svou zásilku očekávat?

Očekávanou zásilku vám doručíme v předem stanovený doručovací den, který bude uveden v emailu s potvrzením , zaslaným na vaši emailovou adresu. Pokud se přihlásíte do svého účtu na Organzabagswholesale.co.uk a prohlédnete si sekci ‘Stav objednávky‘, najdete zde tutéž informaci.

Změna nebo zrušení objednávky

Pokud je nutné objednávku změnit nebo zrušit, můžete to učinit kontaktováním naší zákaznické podpory.  Zrušení je možné pouze v případě, že zásilka ještě nebyla zpracována. Se zákaznickou podporou se můžete spojit telefonicky, faxem, emailem, nebo přes chat. Na kontaktní stránce najdete informace o tom, jak se spojit s firmou Organzabagswholesale.co.uk. Pokud máte k objednávání sáčků jakékoliv otázky, můžete kliknout na kontaktní stránku a vybrat si, jak se s námi chcete spojit.