Velkoobchod s malými dárkovými sáčky
0 mini-cart
 0,00

Žádné produkty v košíku.

menu

Kategorie

DPH

Ceny na našich stránkách jsou uvedeny bez DPH

Pokud vaše firma sídlí v České republice a máte platné registrační číslo plátce DPH pro Evropskou Unii, vložte ho prosím níže a bude vám umožněno nakupovat s DPH 0%. Prodávat s DPH 0% je nám umožněno proto, že naše ředitelství sídlí původně v Holandsku. jestliže nemáte platné číslo plátce DPH pro EU, k celkové částce vám bude připočítáno DPH ve standardní výši 20%.

vaše číslo plátce DPH si ověřte zde:

http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vatResponse.html

Faktura

Poté, co sáčky expedujeme, vám prostřednictvím emailu zašleme fakturu k objednávce. K objednávkám, které obdržíme do 12 odpoledne dostanete fakturu v ten samý den, protože v ten samý den budou sáčky odeslány, to se netýká víkendů. Podívejte se do složky spam/koš a zkontrolujte, že email neskončil tam.

Způsoby platby

Objednávky ze Shingyo můžete zaplatit mnoha různými způsoby, jak přímo, tak nepřímo. Rozdíl je v tom, že při přímé platbě vám objednané sáčky odešleme okamžitě. Při nepřímé platbě vám zašleme sáčky až poté, co platbu obdržíme na náš účet.

Paypal

Co je to PayPal?
PayPal pracuje s vaším vlastním bankovním účtem, stejně jako s vaší kreditní kartou. Pro tuto platbu si musíte u služby PayPal zřídit účet.

Výhody PayPalu:

  • PayPal zaručuje 100% bezpečné ověření s použitím nejnovějších bezpečnostních technologií.
  • PayPal používá systém“ochrany před rizikem“, který chrání vaši kreditní kartu a monitoruje případnou podezřelou aktivitu.
  • Technologie PayPal posuzuje transakce na základě stovek proměnných, aby případně rozpoznal podvodnou nebo podezřelou transakci;
  • Unikátní a patentované způsoby ověřování kreditní karty dávají systémy PayPal další bezpečnostní prvky;
  • PayPal používá silné kódování, aby chránil a šifroval vaše osobní údaje.

Bankovní převod

Je to velmi jednoduché: kupující převede peníze ze svého účtu na účet prodávajícího.

Co k bankovnímu převodu jako Kupující potřebujete?
Bankovní účet a možnost provádět z něj převody (elektronicky nebo ručně). Po dokončení objednávky obdržíte během několika minut email s podrobnostmi o platbě. Jakmile vaši platbu obdržíme, vaše objednávka bude zpracována a odeslána.

Kolik bankovní převod stojí?
Cena za bankovní převod se liší banku od banky, ale ve spoustě případů je nabízen zdarma.

Platba kreditní kartou

Způsob platby kreditní kartou spočívá v tom, že kupující dá svolení k tomu, aby peníze z jeho účtu byly odčerpány kreditní společností. Aby mohla taková transakce proběhnout, je nutné nejdříve ověření majitele kreditní karty. Toto ověření proběhne přes službu Paymill na vrub firmy Organzabagswholesale.co.uk.

Co musím jako kupující udělat, abych mohl zaplatit kreditní kartou?
Přirozeně, potřebujete platnou kreditní kartu.

Kolik stojí platba kreditní kartou?
Platba kreditní kartou nestojí žádné poplatky navíc.

Jak se Paymill postará o platbu kreditní kartou?
Pokud si na stránce Shingyo vyberete tento způsob platby, automaticky budete přesměrováni na platební stránku Paymill. Zde vložíte číslo své kreditní karty a ověřovací čísla paymill kreditní kartu ověří a poté bude částka s pomocí vaší kreditní společnosti převedena.