Velkoobchod s malými dárkovými sáčky
0 mini-cart
 0,00

Žádné produkty v košíku.

menu

Kategorie

Způsoby platby

Objednávky ze Shingyo můžete zaplatit mnoha různými způsoby, jak přímo, tak nepřímo. Rozdíl je v tom, že při přímé platbě vám objednané sáčky odešleme okamžitě. Při nepřímé platbě vám zašleme sáčky až poté, co platbu obdržíme na náš účet.

Paypal

Co je to PayPal?
PayPal pracuje s vaším vlastním bankovním účtem, stejně jako s vaší kreditní kartou. Pro tuto platbu si musíte u služby PayPal zřídit účet.

Výhody PayPalu:

Bankovní převod

Je to velmi jednoduché: kupující převede peníze ze svého účtu na účet prodávajícího.

Co k bankovnímu převodu jako Kupující potřebujete?
Bankovní účet a možnost provádět z něj převody (elektronicky nebo ručně). Po dokončení objednávky obdržíte během několika minut email s podrobnostmi o platbě. Jakmile vaši platbu obdržíme, vaše objednávka bude zpracována a odeslána.

Kolik bankovní převod stojí?
Cena za bankovní převod se liší banku od banky, ale ve spoustě případů je nabízen zdarma.

Platba kreditní kartou

Způsob platby kreditní kartou spočívá v tom, že kupující dá svolení k tomu, aby peníze z jeho účtu byly odčerpány kreditní společností. Aby mohla taková transakce proběhnout, je nutné nejdříve ověření majitele kreditní karty. Toto ověření proběhne přes službu Paymill na vrub firmy Organzabagswholesale.co.uk.

Co musím jako kupující udělat, abych mohl zaplatit kreditní kartou?
Přirozeně, potřebujete platnou kreditní kartu.

Kolik stojí platba kreditní kartou?
Platba kreditní kartou nestojí žádné poplatky navíc.

Jak se Paymill postará o platbu kreditní kartou?
Pokud si na stránce Shingyo vyberete tento způsob platby, automaticky budete přesměrováni na platební stránku Paymill. Zde vložíte číslo své kreditní karty a ověřovací čísla paymill kreditní kartu ověří a poté bude částka s pomocí vaší kreditní společnosti převedena.

 

 

Posted in: Platba