menu

Velkoobchod s organzovými sáčky

Náš tým miluje chatování! Máte-li jakékoliv otázky nebo požadavky, spojte se s námi a některý člen našeho týmu vám velmi rád pomůže. Nezapomeňte, že máme rovněž stránku Častých otázek a odpovědí která vám pomůže najít odpovědi na často kladené dotazy.

Nemůžete si vybrat?

jestliže jste prošli celou naši nabídku výrobků a stále si nejste jistí, který by se hodil pro váš produkt nebo událost, některý ze členů našeho týmu vám při výběru velmi rád pomůže.

Navrhování designu na míru

Naším cílem je zajistit vám co nejlepší a nejpohodlnější nákup, nicméně pokud potřebujete radu ohledně toho ,co je potřeba udělat během procesu tisku, neváhejte nám zavolat na číslo :+4206071783070 a některý ze členů našeho týmu zákaznické podpory vás vším provede, nebo zodpoví jakékoliv vaše otázky.

Sledování a vyhledávání vaší objednávky

Jakmile obdržíte email s potvrzením, budete od nás pravidelně dostávat další emaily s informací, kde se váš balíček právě nachází. Jestliže jste si vybrali možnost standardního doručení, nebude možnost sledování zásilky k dispozici.

Následná péče o zákazníky

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá a chceme se ujistit, že jste byli s nákupem spokojeni. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o své objednávce nebo nejste úplně spokojeni se zbožím, náš tým následné péče o zákazníky vám rád podá pomocnou ruku. Pokud máte zájem o bezproblémové vrácení peněz nebo náhradu vaší objednávky, můžete se s námi spojit vyplněním kontaktního formuláře, nebo nám napsat email na info[@]organzabagswholesale.co.uk a přiložit číslo své objednávky, datum nákupu a důvody, proč chcete výrobky vrátit. Pokud si chcete přečíst více o možnostech vrácení peněz nebo náhrady zboží, můžete zjistit podrobnosti na naší stránce s obchodními podmínkami.

Kontaktní formulář

  Vaše jméno (povinné)

  vaše emailová adresa (povinné)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Shingyo Czech
  Zavolejte nám na +420607178307

  Evropské ředitelství
  Shingyo B.V.
  Stationsplein 26
  6512 AB Nijmegen
  The Netherlands
  Napište nám email na info[@]@shingyo.cz

  Komerční podrobnosti:
  Vat reg no: NL857888201B01
  Chamber of commerce: 69479240