menu

O nás

Shingyo – Dodavatel malých organzových sáčků

Shingyo je velkoobchod s malými, látkovými sáčky, který své výrobky prodává po celé Evropě. Můžeme se pochlubit širokou škálou jedinečných výrobků, které se hodí pro každou příležitost. Ať už potřebujete pár posledních detailů pro vás svatební den, nebo připravujete pozornosti pro firemní klienty, v našem internetovém obchodě si určitě vyberete ty správné sáčky ve vhodném stylu.

     Founder Tom Rijs

Co slibujeme našim zákazníkům?

U nás v Shingyo jsme pyšní nejen na kvalitu našich malých, látkových sáčků, ale také na náš zákaznický servis, který je na špičkové úrovni a neustále se zlepšuje.

Shingyo nabízí svým zákazníkům nejen vysoce kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny, ale také vám je doručí až ke dveřím v rekordním čase.

Usilujeme o to, být ti nejlepší z nejlepších a vždy předčít očekávání našich zákazníků. To se odráží i v našem opakovaném pětihvězdičkovém hodnocení od předchozích zákazníků a od těch, kteří se k nám neustále vracejí. Tady je jen několik komentářů, které byly o Shingyo napsány:

‘Skvělá firma s férovým jednáním, navíc má skvělé ceny. Důvěryhodná společnost, která drží své sliby.’ – Claire Winson, Lancaster

‘Absolutně bezkonkurenční sáčky, a skvělá zákaznická podpora.’ – Tom Edison, London

‘Vaše kvalitní sáčky byly opravdu báječné a dodávka byla velmi rychlá a bez problémů.’ – Alison Standish, Reading

Proč by si malé firmy měly vybrat organzové sáčky od Shingyo?

Naše jedinečná nabídka sahá od organzových sáčků a látkových pouzder přes saténové sáčky až po jutové pytlíky. Marketing je pro byznys velmi důležitý, takže proč neumocnit dopad vaší konference, předváděcí akce nebo obchodního jednání? Můžete si na dárkové sáčky nechat natisknout firemní logo, abyste udělali dojem a nalákali potenciální zákazníky.

Jak vám můžeme pomoci s vaší zvláštní příležitostí?

Porozumění tomu, jak důležité jsou při zvláštních příležitostech detaily, je naší velmi silnou stránkou. Ať už organizujete rodinnou oslavu, svatbu nebo třeba vánoční večírek pro kamarády, máme pro vás perfektní dárkové sáčky, do kterých můžete zabalit dárečky pro své hosty. U nás najdete ty pravé sáčky, které se ke zvláštní příležitosti hodí bez ohledu na to, jaké zvolíte téma, roční období nebo barevné ladění.

Přijímáme mnoho různých způsobů platby

Aby byla vaše transakce co nejsnadnější, nabízíme velký výběr možností platby, ze kterých si určitě vyberete. Zaplaťte kreditní nebo debetní kartou, bankovním převodem, nebo přes účet paypal.

Zákaznický servis a podpora i po nákupu

V Shingyo je vám vždycky někdo z našeho týmu k dispozici, kdo vám podá pomocnou ruku a zodpoví všechny vaše otázky nebo připomínky. Ať už u nás nakupujete poprvé, nebo jste stálým zákazníkem, rádi při vás budeme stát po celou dobu od začátku až do konce.

Pokud budete z nějakého důvodu se svou objednávkou nespokojeni, nebo jej budete chtít vyměnit, náš tým zákaznické podpory je tu proto, aby vám se vším pomohl, takže pro vás budou nákupy snadné.