Velkoobchod s malými dárkovými sáčky
0 mini-cart
 0,00

Žádné produkty v košíku.

menu

Kategorie

Středně velké organzové sáčky 15x20cm Vyberte si barvu

Počet kartonů12-45-9Over 10
Cena za karton1040925,60904,80884,00
Ušetříte11%13%15%

Balení: 200 ks na karton

✓ Nejste spokojeni? Zboží můžete do 30 dnů vrátit.
✓ na skladě, s dobou dodání do 3 dnů a možností sledování zásilky
✓ Při objednávce nad 2600Kč bez DPH doprava zdarma

Od Kč 4,42 bez DPH

Zrušit výběr

Proč si objednat od Shingyo?

  • Při objednávce nad 2500 Kč doprava zdarma
  • Akvělý zákaznický servis:
  • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
  • Bezpečné přes SSL

Středně velké organzové sáčky – Střední sáčky se šňůrkou

Jedním z našich nejprodávanějších výrobků jsou středně velké organzové sáčky, které jsou mezi zákazníky opravdovým hitem. Středně velké organzové sáčky prodáváme v jedenácti různých barvách, takže si určitě vyberete ideální doplněk pro svou zvláštní příležitost. Organzu milujeme pro její všestrannost a přizpůsobivost, a samozřejmě pro její elegantní průhlednost. Materiál se příjemně používá, protože je pevný a přesto odolný, a je proto velmi oblíbený jako ozdoba na svatbách a velkých oslavách.

Proč si vybrat naše středně velké organzové sáčky se šňůrkou?

Naše středně velké organzové sáčky se skvěle hodí pro balení dárků pro svatební hosty. Jakmile zatáhnete šňůrku na horním okraji, sáček získá ještě atraktivnější a elegantnější tvar.

naše středně velké organzové sáčky se hodí pro mnoho různých příležitostí – například na drobné dárečky na oslavu narození dítěte, nebo jako poděkování přátelům a příbuzným, případně k balení nových výrobků vaší firmy. Dejte do sáčku pěknou kosmetiku, domácí cukrovinky, nebo cokoliv jiného, co vás napadne.

Jak vaší firmě prospějí organzové sáčky

Stejně jako jiné organzové sáčky, i ty středně velké se velmi hodí k balení nejnovějšího zboží ve vašem obchodě. Krása a elegance sáčků přitahuje pohledy, a protože je organza průsvitná, zákazníci si zároveň zabalené zboží budou moci prohlédnout.

Balení je při propagaci výrobku velmi důležité, a naše středně velké organzové sáčky už mnoha firmám pomohly zvýšit prodej jejich zboží. S velkým množstvím barev, ve kterých sáčky nabízíme, si snadno vyberete v kterémkoliv ročním období.

Středně velké organzové sáčky: Rozměry

Středně velké organzové sáčky měří 15 cm x 20 cm (šířka a krát výška) a mají 4 mm silnou, velmi odolnou, saténovou stužku.

Sáčky nabízíme v jedenácti různých barvách: červené, bílé, černé, zlaté, stříbrné, krémové, vínové (bordó), růžové, fialové, královsky modré a oranžové.

K dispozici také jako balíček s 10 různými barvami (bez oranžového)

V jednom kartonu je 200 kusů.

Co můžete očekávat od své objednávky?

Doprava objednávky středně velkých organzových sáčků je zdarma. Doba dodání jsou průměrně tři pracovní dny.

Pokud nebudete se zásilkou spokojeni, můžete využít možnosti vrácení zboží do 30 dní. Středně velké organzové sáčky prodáváme ve velkoobchodním množství po celé České Republice a Evropě.

Středně velké organzové sáčky 15x20cm saténová stužka, k dispozici v 10 barvách.

Produkt zahrnuje:
– Sáčky z PE organzy jsou poloprůsvitné.
– Odolná, vysoce kvalitní saténová stužka o šířce 4 mm.

 

Barva

Bílá, Bordó, Černá, Červená, Fialová, Královsky modrá, Krémová, Oranžová, Slonovinová, Smíšené barvy, Stříbro, Světle růžová, Zlatá

Materiál

Jednoduchá organza

Velikost

15x20cm

výrobek

Sáčky